Program IPW FEST 2019

23.05.2019 – czwartek
Pole namiotowe - BRANDYSÓWKA

Biuro imprezy

18:00 -20:30
SCENA GŁÓWNA

Oficjalne otwarcie IPW 2019

21:00 – 21:30

prowadzący: Organizatorzy IPW

Projekcja filmu Blue Heart (2018)

21:30 – 22:15

Patagonia

Projekcja filmu Dawn Wall (2018)

22:30 – 00:30

Ognisko integracyjne 🙂

01:00 – …

IPW - Dzień Drugi

24.05.2019 – piątek
Pole namiotowe - BRANDYSÓWKA

Biuro imprezy

08:00 -20:00

Ocun Testing Tour

10:00 -18:00

Kiermasz sprzętu outdoorowego

14:00 -20:00

Wspinaczkowa Gra Terenowa

16:00 – 19:00

Prowadzący: SAKWA

SCENA GŁÓWNA

Rok z życia alpinisty: Tatry, Alpy, Karakorum i Norwegia

21:00 – 21:45

Prowadzący: Kacper Tekieli (Black Diamond, Polar Sport)

Alpine Wall Tour

22:00 – 22:45

Prowadzący: Jacek Matuszek & Łukasz Dudek

Pokaz Highline

22:45 – 23:00

Grzegorz Hoffmann

Michał Stawiński i OBERSCHLEISEN - koncert

23:00 – 1:00

Ognisko integracyjne 🙂

01:00 – …
SOKOLICA

Tyrolka

10:00 – 14:00
16:00 – 20:00
SOSNOWA SZOPA

Propriocepcja we wspinaniu

14:00 – 15:00

Prowadzący: dr Marzanna Herzig

Przełamywanie obaw przed lotami

15:10 – 16:40

Prowadzący: Łukasz Gruszczyński

Przeżyj i daj żyć - pierwsza pomoc w skale

17:00 – 18:30

Prowadzący: Szymon Kwiatkowski

Aspekt geologiczny we wspinaczce

18:45 – 19:45

Prowadzący: Radosław Staniszewski

BRANDYSOWA SKAŁA

Zjazdy na linie

10:00 – 14:00
16:00 – 20:00
WODOSPAD SZUM

Strefa hamakowa Lesovik

10:00 – 20:00
WARSZTATY WSPINACZKOWE

Warsztaty wspinaczkowe

10:00 – 20:00

IPW Dzień Trzeci

25.05.2019 – sobota
Pole namiotowe - BRANDSÓWKA

Biuro imprezy

08:00 – 20:00

Ocun Testing Tour

10:00 – 18:00

Kiermasz sprzętu outdoorowego

10:00 – 20:00

Bieg górski - Integrowanie Przez Bieganie

10:00 – 11:30
SCENA GŁÓWNA

Projekcja filmu Free Solo

21:00 – 22:45

Pokaz Aerial Silks

22:45 – 23:00

Klaudia Bawer

Projekcja filmu Age of Ondra (Reel Rock)

23:00 – 00:00

Koncert - The Chachors

00:00 – 01:00

DJ De La Rocka

01:00 – 02:00
SOKOLICA

Tyrolka

10:00 – 14:00
16:00 – 20:00

Rock Speed Climbing (Zawody wspinaczkowe)

10:00 – 20:00
SOSNOWA SZOPA

Żywienie we wspinaniu

11:00 – 11:45

Prowadzący: Klaudia Buczek

Żywienie w sportach wytrzymałościowych - bieganie, mtb, treking

12:00 – 13:00

Bartosz Florczak

Projekcja filmu Chasing the Breath

13:20 – 14:15

Reżyser: Adrian Dmoch

Wirtualny wywiad z reżyserem filmu Chasing the Breath

14:15 – 14:35

Adrian Dmoch

Projekcja filmu RUNCAMINO (2018)

14:45 – 15:45

Reżyser: Adrian Dmoch

Najczęstsze błędy treningowe - Jak ich unikać?

16:45 – 18:15

Prowadzący: Piotr Schab, Adam Karpierz

Na tatrzańskich ścianach i graniach

18:30 – 20:00

Prowadzący: Andrzej Marcisz

BRANDYSOWA SKAŁA

Zjazdy na linie

10:00 – 14:00
16:00 – 20:00
WODOSPAD SZUM

Strefa hamakowa Lesovik

10:00 – 20:00
WARSZTATY WSPINACZKOWE

Warsztaty wspinaczkowe

10:00 – 20:00

IPW - Dzień Czwarty

26.05.2019 – niedziela
Pole namiotowe - BRANDSÓWKA

Biuro imprezy

09:00 – 10:00

Kiermasz sprzętu outdorowego

10:00 – 14:00
SOKOLICA

Tyrolka

10:00-14:00
SOSNOWA SZOPA

Msza Święta

09:00 – 10:00

Żywienie okołotreningowe - suplemetacja wspiacza

12:00 – 13:00

Prowadzący: Bartosz Florczak

Dieta wegetariańska w sporcie

13:15 – 14:15

Prowadzący: Ewa Karpęcka

Wsparcie żywieniowe w kontuzjach

14:30 – 15:00

Prowadzący: Ewa Karpęcka

BRANDYSOWA SKAŁA

Zjazdy na linie

10:00 – 14:00
WODOSPAD SZUM

Strefa hamakowa Lesovik

10:00 – 14:00
WARSZTATY WSPINACZKOWE

Warsztaty (zaawansowani)

10:00 – 14:00