Do IPW FEST 2022 pozostało:

2022/05/21 10:00:00

MIĘKKIE LĄDOWANIE

??? W sobotę bawić się będziemy do rana przy muzyce elektronicznej. Od zmierzchu do świtu Dolina Będkowska rozbrzmiewać będzie specjalną selekcją nutek. O taneczne brzmienia zadba m.in. kolektyw związany ze środowiskiem wspinaczkowym – Deep Impact, oraz znany z krakowskich imprez wspinaczkowych Dobi Impregnator.

Baza IPW Dolina Będkowska

sobota, 20.05.2022, godz. 21:00

DJ IMPREGNATOR

DOBI

DOBI

Współorganizator Festiwalu Miękkie Lądowanie
Przygodę z muzyką rozpoczął w 2018 roku jako wychowanek kolektywu Czeluść.
Znany i lubiany Dj na eventach wspinaczkowych wraz z kolektywem Miękkie Lądowanie zaprasza was na muzyczną ucztę w trakcie IPW 2022.
Zadba o wasze dobre samopoczucie, skoczne rytmy porwą wasze nogi do tańca.

ORAZ ZAŁOGA DEEP IMPACT:

SPAJDER

SPAJDER

DJ i promotor, matka założyciel krakowskiego kolektywu Wyroby Technopodobne i kurator serii podcastów pod tym samym tytułem. Współorganizator Nurt Open Air. Animator, żartowniś, patron grania z winyli. Zgodnie z nazwą swojego cyklu, sprawnie meandruje po obrzeżach 4×4. Wyjątkowy smak, wyśmienity nastrój i piękne melodie to znak firmowy Spajdera. Zwolennik długich miksów i łagodnych przejść. Uważa, że dobry set powinien być ciekawym manifestem, pełnym treści. Na jego zaproszenie zagrali: Cio D’Or, SVRECA, Claudio PRC, Manni Dee, Denise Rabe, Błażej Malinowski, Michał Wolski, Voin Oruwu, Głós i wielu innych

ROBEK

ROBEK

DJ, promor, współzałożyciel krakowskiego kolektywu Deep Impact specjalizującego się w muzyce pływanej. Zwolennik leśnych brzmień, groove’u i głębi, dawno już odpuścił ściganie się na BPM-y i mrok i obecnie serwuje głównie house i zdubowane techno. Pozamuzycznie miłośnik pomarańczowego wapienia i dobrego kina.

 

 

 

LIBRONT

LIBRONT

Libront – to krakowski DJ, producent i promotor. Winylowy kolekcjoner. Załogant składu Deep Impact Kraków, gdzie króluje DUB techno oraz ojciec NIC, które słynie ze swojego ciężkiego brzmienia industrialnego techno. Obecny od 6 lat na scenie z ponad setką występów za gramofonami. Cechą wspólną jego setów, niezależnie od stylu jest bas.

PCHEŁA

PCHEŁA

Współzałożyciel kolektywu Deep Impact Kraków, od dekady organizującego imprezy deep i dub technowe. W swojej selekcji trzyma się dubowej głębi, nie gardząc wokalem w trackach. Od jakiegoś czasu dryfuje również w stronę hausu, okraszonego wokalami i dużą ilością bębenków. Im techno staje się szybsze i mroczniejsze, tym gra wolniej i weselej.