Program IPW FEST 2024
Biuro festiwalowe (zakwaterowanie)
Otwarcie IPW 2024
Pokaz highline
Grzegorz Hoffman
Jam akustyczny
Biuro festiwalowe
19:00 – 21:00
Pierwsze kroki w skałach
Kinga Biernat
Trening mentalny
Łukasz Gruszczyński
Poranny rozruch (joga)
Monia Błachut
Warsztaty aerial silks
Klaudia Bawer
Konkurs dzika
Agrest
Slackline intro
Grzegorz Hoffman
Wspólny wspin
Przemek Parzyński
Podstawy treningu wspinaczkowego (wykład)
Grzegorz Hajny
Rozpoczęcie gry terenowej
Arek Millan
Biuro imprezy
17:00 – 19:00
Poranny rozruch (Sztuka Balansu)
Patrycja Rutkowska
Warsztaty żywieniowe: ``Szturmżarcie`` w skałach
Ewa Karpęcka
Warsztaty ``fokograficzne``
Piotr „Foka” Mierzwa
Rozpciąganie i rolowanie dla wpsinaczy (biodra i nogi)
Monia Błachut
Sztuka Balansu
Grzegorz Hoffman, Patrycja Rutkowska
Konkurs dzika
Agrest
Rodzicielstwo i wspinanie / rejony skalne przyjazne dzieciom
Panel IPW KIDS
Koncert
Sycylijskie Bakłażany
Trening siłowy u wspinaczy (wykład)
Anna Rozmus
Taktyka wspinania w górach
Paweł Zieliński, Tomasz Olszewski
Zawody wspinaczkowe DWS (konkurs baniek)
Przemek Parzyński
Jak podnieść życiówkę On Sight?
Maciej Dobrzański, Grzegorz Hajny
Warsztaty boulderowe w Bosco Scorace
Szymon Jeżak
Dynamiczna asekuracja
Daniel Sromek
Biuro imprezy
17:00 – 19:00
Joga na zdrową przeponę
Monia Błachut
Warsztaty żywieniowe: ``szturmżarcie w skałach``
Ewa Karpęcka
Sztuka Balansu
Patrycja Rutkowska
Trening siłowy (warsztaty)
Anna Rozmus
Konkurs dzika (FINAŁ)
Agrest
Jedzenie w terenie (wykład)
Ewa Karpęcka
Jam akustyczny
Trening mentalny
Łukasz Gruszczyński
Technika wspinania
Kinga Biernat
Dynamiczna asekuracja
Daniel Sromek
Biuro imprezy
17:00 – 19:00
Poranny rozruch (Sztuka Balansu)
Patrycja Rutkowska
Warsztaty aerial silks
Klaudia Bawer
Rozciąganie i rolowanie wspinaczy (obręcz barkowa)
Monia Błachut
Zawody boulderowe DWS (eliminacje)
Przemek Parzyński
Trening mentalny - porady i ćwiczenia (wykład)
Łukasz Gruszczyński
Highlining (prelekcja + film)
Grzegorz Hoffman
Pokaz filmu animowanego ``COCO``
IPW KIDS
Nocowanie w namiocie
IPW KIDS
Zawody boulderowe DWS (FINAL)
Przemek Parzyński
Jak poprawić życiówkę Red Point?
Maciej Dobrzański, Grzegorz Hajny
Warsztaty boulderowe w Bosco Scorace
Szymon Jeżak
Biuro imprezy
17:00 – 19:00
Jogowy relaks z masażem
Monia Błachut
Przygotowanie motoryczne - trening mobilności
Anna Rozmus
Ruch intuicyjny
Monia Błachut
Gra terenowa (FINAŁ)
Arek Millan
Bouldering w RPA
Szymon Jeżak
Pokaz Aerial Silks
Klaudia Bawer
Koncert
Taktyka wspinania wielowyciągowego
Paweł Zieliński, Tomasz Olszewski