Do IPW KIDS 2019 pozostało:

2019/05/23 10:00:00

Zajęcia dla dzieci w czasie IPW FEST 2019

W tym roku IPW Kids otwiera się na dzieci w każdym wieku. Kawiarnia dla maluszków z rodzicami, stacjonarne warsztaty dla przedszkolaków, szalone przygody dzieci szkolnych i wspinaczkowy program dla tych, którzy są już prawie dorośli
Dowiedz się więcej

Dzieci na IPW FEST 2019

Przygoda czeka!

W tym roku szykujemy wielką, wspólną niespodziankę! Nie zabraknie też doświadczania okolicznej przyrody. Natomiast na wszystkich, którzy ukończyli już 7 lat, czeka przygoda z Czterema Żywiołami! Oczywiście będzie też dużo wspinaczki i innych sportowych przygód. Bądźcie czujni – sekret kryje się w lesie!

IPW Kids

To strefa dla wszystkich, którzy w dniu rozpoczęcia IPW FEST nie ukończyli 16 lat. Działa od czwartku (godz. 18:00) do niedzieli (godz. 15:00). Strefa podzielona jest na cztery grupy wiekowe, w których każdy uczestnik znajdzie program dostosowany do swoich potrzeb. Zajęcia podzielone są na pięciogodzinne bloki tematyczne z przerwami na posiłki.

Zgłoszenia

Aby dziecko mogło wziąć udział w IPW Kids, rodzic lub opiekun musi zapisać się na IPW FEST i zarejestrować także dziecko na odpowiednie dni. Wszystkie szczegóły w regulaminie i formularzu. Po zgłoszeniu będziemy z Państwem w stałym kontakcie!

IPW Young

Młodzież między 11 a 16 rokiem życia również objęta jest programem IPW Kids. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo! Zapraszamy do udziału w pełnym programie IPW FEST 2019, jednak pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. PS. Czekamy na Was, by wybrać się w podróż i odkryć pradawne ludy zamieszkujące okolice Doliny Będkowskiej 😉

Cena

Cena pakietu startowego to 79 zł + 19 zł dopłaty za każdy następny dzień zabawy w strefie.

likeKonik w terenie, czyli kawiarnia dla dzieci IPW Kids

A co z dziećmi młodszymi, niż 4 lata, które jeszcze nie mogą wziąć udziału w atrakcjach IPW Kids? Dla nich oraz ich rodziców przygotujemy specjalną strefę rekreacji. Na ulicy Grzybowej, w lekkim oddaleniu od centrum IPW FEST powstanie zaciszna kawiarnia pod namiotami.

Animatorki

Madzia

Magda Szwarcbach

koordynator IPW Kids

Właścicielka firmy animacyjnej Animatu. Wspina się od 2 lat. Animacją czasu dla dzieci zajmuje się od 3 lat. Prywatnie mama 5. letniego Antka, miłośniczka psów – zwłaszcza springerów, w wolnych chwilach lubi przemeblowywać mieszkanie.

Ola_Kwiecień

Ola Kwiecień

animatorka

Na co dzień związana z fundacją likeKonik. Animacją zajmuje się od 3 lat. W jej w głowie ciągle powstają nowe idee. Miłośniczka praktycznych rozwiązań i gadżetów, w wolnych chwilach lubi pisać rymowanki. Lubi ciastka – dlatego prowadzi kawiarnię 😉

IMG_7758

Ola Książek

animatorka

Na festiwalu będzie się zajmowała IPW Young, czyli dwiema najstarszymi grupami wiekowymi. Studiuje dwa kierunki – rosjoznastwo i administrację publicznąWspina się od 2015 r. Uwielbia babskie wyjazdy – niestraszny jej szlak Gór Przeklętych. Jej tajemnica to pyszne ciasto „Leśny mech”. Nieco mniejsza tajemnica to fakt, że jest zakochana po uszy w naszym grafiku!

anim1

Marzena Góralczyk

animatorka

Koordynatorka zajęć dla przedszkolaków i dzieci od 7 do 10 roku życia. Absolwentka UJ na kierunku zarządzanie kulturą. Prywatnie niedawno została mamą! A to nie pierwsza przygoda w jej życiu – wcześniej objechała cała Europę Wschodnią busem dostawczym.

Tak wyglądają świetne zajęcia prowadzone przez dziewczyny z Animatu

Opublikowany przez Integrowanie Przez Wspinanie na 21 marca 2017