Do IPW KIDS 2019 pozostało:

2019/05/23 10:00:00

Zajęcia dla dzieci w czasie IPW 2019

W tym roku IPW Kids otwiera się na dzieci w każdym wieku. Kawiarnia dla maluszków z rodzicami, stacjonarne warsztaty dla przedszkolaków, szalone przygody dzieci szkolnych i wspinaczkowy program dla tych, którzy są już prawie dorośli.
Dowiedz się więcej

Dzieci na IPW 2019

IPW Kids

W tym roku na przedszkolaki czeka moc sportowych wrażeń! Nie zabraknie też doświadczania okolicznej przyrody. Na wszystkie dzieciaki czekać też wielka wspólna niespodzianka. Natomiast wszystkich, którzy skończyli już 7 lat na tegoroczny IPW czeka przygoda z Czterema Żywiołami! Nie zabraknie również wspinaczki i innych sportowych przygód. Bądźcie czujni- sekret kryje się w lesie.

IPW KIDS

to strefa dla wszystkich, którzy w dniu rozpoczęcia festiwalu nie ukończyli 16 lat. Działa od czwartku( godz. 18) do niedzieli( godz. 15). Strefa podzielona jest na 4 grupy wiekowe, a w nim każdy uczestnik znajdzie program dostosowany do swoich potrzeb. Program podzielony jest na 5 godzinne bloki tematyczne z przerwami na posiłki.

Zgłoszenia

Aby móc wziąć udział w IPW Kids należy zgłosić siebie i dziecko na odpowiednie dni festiwalowe. Wszystkie szczegóły w formularzu. Po zgłoszeniu będziemy z Państwem w stałym kontakcie!

IPW Young

Osoby w wieku między 11 a 16 rokiem życia również objęte są programem IPW Kids. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo. Zapraszamy do udziału w pełnym programie festiwalu jednak pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Ps. Czekamy na Was by wybrać się w podróż po pradawnych ludach zamieszkujących okolice Doliny Będkowskiej.

Cena

Cena pakietu startowego to 79 zł + 19 zł dopłaty za każdy następny dzień zabawy w strefie.

likeKonik w terenie, czyli kawiarnia dla dzieci IPW Kids

A co z dziećmi, które jeszcze nie mogą wziąć udziału w atrakcjach IPW Kids? Dla nich oraz ich rodziców przygotujemy specjalną strefę rekreacji. Na ulicy Grzybowej w lekkim oddaleniu od centrum festiwalu powstanie zaciszna kawiarnia pod namiotami.

Animatorki

Madzia

Magda Szwarcbach

koordynator IPW Kids

Właścicielka firmy animacyjnej Animatu. Wspina się od 2 lat. Animacją czasu dla dzieci zajmuje się od 3 lat. Prywatnie mama 5. letniego Antka, miłośniczka psów – zwłaszcza springerów, w wolnych chwilach lubi przemeblowywać mieszkanie.

Ola_Kwiecień

Ola Kwiecień

animatorka

Na co dzień związana z fundacją likeKonik. Animacją zajmuje się od 3 lat. W jej w głowie ciągle powstają nowe idee. Miłośniczka praktycznych rozwiązań i gadżetów, w wolnych chwilach lubi pisać rymowanki. Lubi ciastka- dlatego prowadzi kawiarnię.

IMG_7758

Ola Książek

animatorka

Na integrowaniu będzie się zajmowała dwiema najstarszymi grupami. Studiuje dwa kierunki- rosjoznastwo i administrację publicznąWspina się od 2015 r. Uwielbia babskie wyjazdy – niestraszny jej szlak gór przeklętych. Jej tajemnica to pyszne ciasto “Leśny Mech” i fakt, że jest  zakochana po uszy w naszym grafiku!

anim1

Marzena Góralczyk

animatorka

Koordynatorka strefy przedszkolaka i dzieci od 7 do 10 r.ż. Absolwentka UJ na kierunku zarządzanie kulturą. Prywatnie niedawno została mamą! A to nie pierwsza przygoda w jej życiu- wcześniej objechała cała Europę Wschodnią busem dostawczym.

Tak wyglądają świetne zajęcia prowadzone przez dziewczyny z Animatu

Opublikowany przez Integrowanie Przez Wspinanie na 21 marca 2017